About

 • CinemaCottage3
   
 • کلبه سینما Cinema Cottage 

  کلبه سینما کلوپی است که توسط چند نفر از علاقمندان به فعالیت های فرهنگی به ویژه سینما در ابتدای سال 2015 میلادی در لندن پایه گذاری شد. در حال حاضر نمایش فیلم ها هر بار در استودیوی شرکت ایمافیلم در پارک رویال واقع در شمال غرب لندن انجام می گیرد.  توجه علاقمندان به فرهنگ و هنر ایرانی موجب شد تا گستره این فعالیت نیز گسترده شود که راه اندازی این تارنما نیز بخشی از آن را تشکیل می دهد.
  یکی از اهداف این فعالیت فرهنگی نقد و گفتگوهای خودمانی بعد از نمایش هر فیلم به مدت حداقل 90 دقیقه می باشد. حضور در نمایش ها و نشست های بعد از نمایش فیلم برای همگان آزاد است و از همین رو مباحثی که در این نشست ها مطرح می شوند در همه سطوح قابل عرضه هستند.
  نمایش ها در حال حاضر هر دو هفته یک بار بر اساس اعلام قبلی از طریق فیسبوک، ایمیل، وایبر و تارنما می باشد. علاقمندان لازم است قبل از شرکت تمایل خود را برای حضور از طریق ایمیل و فرم هایی که در این وبسایت عرضه شده است اعلام کنند.

  تارنمای کلبه سینما

  یکی از هدف های اصلی در راه اندازی این وبسایت تشویق اعضای کلوپ و حتی شرکت کنندگان آزاد در نمایش های مختلف، به نوشتن در باره برداشت ها و نقطه نظرهای خود می باشد.
  افرادی که مایل به نوشتن مقاله هستند کافی است این علاقه را در جمع ابراز کنند و یا متن خود را به دبیرخانه وبسایت از طریق ایمیل پایین ارسال کنند تا با نام خودشان انتشار یابد.
  بدیهی است مسئولیت های ناشی از مقاله های منتشر شده متوجه نویسنده هر مقاله می باشد و کلوپ کلبه سینما صرفا پلاتفورمی را فراهم آورده تا نقطه نظرهای فرهنگی علاقمندان انتشار یابد بنابراین فقط مسئولیت انتشار مطالبی را می پذیرد که مشخصا نویسنده با عنوان Admin معرفی شده است.
  کلبه سینما آماده دریافت نقطه نظرها می باشد. لطفا برای ارسال نظرات خود به اینجا رجوع کنید.
  برای حضور در نمایش های کلبه سینما اینجا ثبت نام کنید.

For all inquiries please write to:

info@cinemacottage.com